Reduktor STAG R02

reduktor STAG r02

Reduktor STAG R02

Jednostopniowy reduktor STAG R02.

Reduktor ten przeznaczony jest do samochodowej instalacji sekwencyjnego wtrysku gazu. Urządzenie redukuje ciśnienie napływającego ze zbiornika gazu LPG i powoduje jego przejście w fazę gazowa (odparowanie). Reduktor wyróżnia jego mały rozmiar oraz unikalna konstrukcja (dwa aluminiowe odlewy i pokrywa wykonana w systemie ACtherm zabezpieczająca przed wychładzaniem gazu, co gwarantuje doskonała izolacje cieplna).

STAG R02 bardzo szybko się nagrzewa. Bardzo dobrze, bo dzięki temu szybko następuje przełączenie na gaz . Sterownik nie musi wykonywać dodatkowej pracy w postaci korekcji temperatury. Wysoka wydajność termiczna jak również odporność na zanieczyszczenia zawarte w LPG sprawiają, że reduktor jest najlepsza opcja przy wyborze elementów składowych instalacji autogaz.

Kolejny systemem w jaki został wyposażony reduktor STAG R02 jest ACPress, który podczas jazdy samochodem w różnych warunkach drogowych zapewnia stałe ciśnienie zasilania listew wtryskowych. Na wyróżnienie zasługuje również fakt, iż stabilność jest gwarantowana i niezależna od ciśnienia wejściowego z butli gazowej. Urządzenie mocowane jest tylko na jedna – centralnie umieszczona śrubę, co pozwala na montaż reduktora praktycznie w każdym położeniu. Uniwersalność urządzenia dopełnia system kolanek przyłączeniowych TriACflex możliwych do konfiguracji w dowolnym układzie.