Sterownik STAG 400 DPI

sterownik STAG 400 DPI

Sterownik STAG 400 DPI

STAG 400 DPI to najlepszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

STAG 400 DPI, czyli nowoczesny sterownik sekwencyjnego wtrysku gazu umożliwia zasilanie gazowe określonych modeli samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa. STAG 400 DPI wyróżnia to, iż jako jedyny sterownik na rynku bardzo dobrze współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, która jest stosowana coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Najważniejsze, że dzięki temu użytkowanie samochodów wyposażonych w silniki z bezpośrednim wtryskiem oraz instalację gazową STAG 400 DPI, staje się bardziej ekonomiczne i ekologiczne.

Dzisiejsze silniki zaawansowane technologicznie, wspierane przez szereg podzespołów elektronicznych są bardzo wrażliwe na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy. Z tego powodu montowana w nich instalacja LPG musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. Doskonałą integrację układów zasilania benzynowego i gazowego w silnikach z bezpośrednim wtryskiem, zapewnia specjalnie dedykowana dla tego rodzaju zasilania właśnie opisywana instalacja STAG 400 DPI.

Warto zwrócić uwagę, że ten sterownik jest produkowany w oparciu o nowoczesną technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych.  Sterownik został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji. Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy, najlepszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.