Wtryskiwacze STAG AC W02 / AC W03

wtryskiwacz stag ac
wtryskiwacz stag ac

Wtryskiwacz do instalacji LPG i CNG.

Wtryskiwacz STAG AC W02 i STAG AC W03 przeznaczony jest do instalacji LPG i CNG, we wszystkich silnikach pojazdów, w tym także turbodoładowanych. Urządzenie zapewnia znakomite parametry pracy, jak również unifikację stosowania z pozostałymi produktami firmy AC.

Konstrukcja wtryskiwaczy została zaprojektowana w ten sposób, aby zapewnić precyzyjne czasy wtrysku w każdych warunkach. Zostało to osiągnięte poprzez zastosowanie specjalne dobranych materiałów, lżejszą oraz prostszą budowę gwarantującą doskonałą stabilność przy zmiennych warunkach otoczenia, w szczególności temperatury i ciśnienia. Obudowy cewki wtryskiwacza są zbudowane w formie radiatora. Jest to innowacyjny, właściwie dotąd niespotykany na rynku sposób – zapewniający znakomity system odprowadzania ciepła, a dodatkowo gwarantujący doskonałą pracę urządzenia. Zastosowany system łączenia elementów pozwala na dużą liczbę konfiguracji pozycji montażu. Wyjątkowa konstrukcja daje możliwość zamontowania z dowolnej strony zintegrowanego czujnika temperatury, podciśnienia i ciśnienia gazu PS-04, charakteryzującego się małą bezwładnością reakcji na zmianę temperatury gazu, który można rownież obracać o 360˚, co ciekawe nawet już po zamontowaniu go we wtryskiwaczu.

Wtryskiwacze dzięki bardzo krótkim czasom otwarcia i zamknięcia bardzo szybko reagują nawet na minimalne i chwilowe zmiany sygnału sterującego. Bliskie wtryskiwaczom położenie czujnika ciśnienia zapewnia rownież precyzyjny pomiar.